m2Media
Kiinteistöalan oma mediatoimisto
Aro Ha_0986.jpg

Yritys & Tiimi

yritys

 

m2Media on kiinteistöalan oma mediatoimisto. Olemme edelläkävijöitä markkinointiratkaisujen tarjoajana kiinteistöalalla. Meillä m2Medialla intohimonamme on rakentaa kodeille tarina. Tarina, jonka voimme välittää asunnon ostajille yhdessä teidän kanssanne. m2Media Oy kuuluu SkyProduction-konserniin. SkyProduction Oy toi ilmakuvauksen ja ammattimaiset videoesittelyt kiinteistöalalle. Meidät tunnetaankin asiakkaiden keskuudessa luotettavana, osaavana, laadukkaana toimijana sekä ketteränä kumppanina.

 
 

Tiimi

 

Tiimimme on kasattu tarkasti ja meille on karttunut erittäin vahva osaaminen kiinteistöalasta. Hyödynnämme osaamistamme mm. kiinteistövälitysliikkeen markkinoinnista ja media-alalta. Olemme videoammattilaisia, luovia suunnittelijoita, digiammattilaisia, 3D-huippuja ja ymmärrämme virtuaalitodellisuuden tuomat edut. Kaiken tämän lisäksi olemme ihan mukavia tyyppejä! 

 
 
Mikael Heinonen ,  toimitusjohtaja   0400 127 171   mikael@m2media.fi

Mikael Heinonen, toimitusjohtaja

0400 127 171

mikael@m2media.fi

 
Martin Shield ,  valokuvaaja & editoija   045 804 3846  martin@m2media.fi

Martin Shield, valokuvaaja & editoija

045 804 3846

martin@m2media.fi

 
Jack Serpell ,  3D & animations

Jack Serpell, 3D & animations

Miika Räty ,  hallituksen puheenjohtaja   0400 495 591   m iika@m2media.fi

Miika Räty, hallituksen puheenjohtaja

0400 495 591

miika@m2media.fi

 
Petra Ala-Heikkilä ,  kuvaaja & leikkaaja   040 583 4896  petra@m2media.fi

Petra Ala-Heikkilä, kuvaaja & leikkaaja

040 583 4896

petra@m2media.fi

 
Jenni Laitinen ,  sisustusarkkitehti ja muotoilija   040 733 2341  jenni@m2media.fi

Jenni Laitinen, sisustusarkkitehti ja muotoilija

040 733 2341

jenni@m2media.fi

Jussi Laurén ,  creative director   050 308 0614   jussi@m2media.fi

Jussi Laurén, creative director

050 308 0614

jussi@m2media.fi

 
Jocke Munther  ,     valokuvaaja ja editoija   040 524 4200  jocke@m2media.fi

Jocke Munther, valokuvaaja ja editoija

040 524 4200

jocke@m2media.fi

 
Rasmus Sjöberg ,  videokuvaaja & leikkaaja   050 377 6253  rasmus@m2media.fi

Rasmus Sjöberg, videokuvaaja & leikkaaja

050 377 6253

rasmus@m2media.fi

 
Janne Illman ,  valokuvaaja ja editoija   044 010 2034

Janne Illman, valokuvaaja ja editoija

044 010 2034

 
 
 

OTA YHTEYTTÄ