m2Media
Kiinteistöalan oma mediatoimisto
Aro Ha_0986.jpg

Yritys & Tiimi

yritys

 

m2Media on kiinteistöalan oma mediatoimisto. Olemme edelläkävijöitä markkinointiratkaisujen tarjoajana kiinteistöalalla. Meillä m2Medialla intohimonamme on rakentaa kodeille tarina. Tarina, jonka voimme välittää asunnon ostajille yhdessä teidän kanssanne. m2Media Oy kuuluu SkyProduction-konserniin. SkyProduction Oy toi ilmakuvauksen ja ammattimaiset videoesittelyt kiinteistöalalle. Meidät tunnetaankin asiakkaiden keskuudessa luotettavana, osaavana, laadukkaana toimijana sekä ketteränä kumppanina.

 
 

Tiimi

 

Tiimimme on kasattu tarkasti ja meille on karttunut erittäin vahva osaaminen kiinteistöalasta. Hyödynnämme osaamistamme mm. kiinteistövälitysliikkeen markkinoinnista ja media-alalta. Olemme videoammattilaisia, luovia suunnittelijoita, digiammattilaisia, 3D-huippuja ja ymmärrämme virtuaalitodellisuuden tuomat edut. Kaiken tämän lisäksi olemme ihan mukavia tyyppejä! 

 
 
  Mikael Heinonen ,  toimitusjohtaja   0400 127171   mikael@m2media.fi

Mikael Heinonen, toimitusjohtaja

0400 127171

mikael@m2media.fi

 
  Martin Shield ,  valokuvaaja & editoija   045 8043846  martin@m2media.fi

Martin Shield, valokuvaaja & editoija

045 8043846

martin@m2media.fi

  Miika Räty , hallituksen puheenjohtaja  0400 495591   m iika@m2media.fi

Miika Räty, hallituksen puheenjohtaja

0400 495591

miika@m2media.fi

 
  Petra Ala-Heikkilä ,  kuvaaja & leikkaaja   040 583 4896  petra@m2media.fi

Petra Ala-Heikkilä, kuvaaja & leikkaaja

040 583 4896

petra@m2media.fi

  Jussi Laurén ,  creative director   050 3080614   jussi@m2media.fi

Jussi Laurén, creative director

050 3080614

jussi@m2media.fi

 
  Jack Serpell ,  3D & animations

Jack Serpell, 3D & animations

 
  Rasmus Sjöberg ,  kuvaaja & leikkaaja   050 3776253  rasmus@m2media.fi

Rasmus Sjöberg, kuvaaja & leikkaaja

050 3776253

rasmus@m2media.fi

 
  Jan Östman ,  3D-tilaesittelyt

Jan Östman, 3D-tilaesittelyt

 
 
 

OTA YHTEYTTÄ